خدمات نقاشی ساختمان شامل چه مواردی میباشد؟

_

دیوارهای منازل مسکونی هر از گاهی نیاز به رنگ آمیزی دارد با توجه به اینکه برخی از افراد به مواد شیمیایی حساسیت دارند رنگ آمیزی ساختمان می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. بهتر است در فصل بهار و تابستان که امکان باز کردن پنجره ها وجود دارد اقدام به رنگ آمیزی دیوارهای داخلی منازل کنید تا از مشکلات احتمالی کاسته شود.

تیم متخصص مسترکناف شامل افراد ماهر و باتجربه خدمات زیر را در زمینه نقاشی و رنگ ساختمان و خانه ارائه میدهد:

انواع نقاشی ساختمان:

  • خدمات رنگ پلاستیک
  • رنگ روغنی
  • خدمات مولتی کالر
  • خدمات پتینه کاری
  • کنیتکس
  • اپوکسی
نقاشی ساختمان
خدمات رنگ و نقاشی ساختمان

انواع رنگ بکار برده شده در نقاشی ساختمان:

رنگ مبتنی بر روغن ، که به عنوان “مینا” نیز توصیف می شود ، به دلیل سختی و دوام معمولاً برای فضای خارجی ، چوب و فلز استفاده می شود. این نوع رنگ می تواند باعث ایجاد براقی روی سطح شود. مینا دارای روغن بسته به شرایط تهویه و رطوبت بین ۸ تا ۲۴ ساعت خشک می شود.

رنگ مبتنی بر آب ، که به عنوان “رنگ لاتکس” یا “اکریلیک” توصیف می شود اگر ماده اتصال دهنده نوعی اکریلیک باشد ، خشک شدن آن کمتر از روغن است ، اما با این وجود براقیت کمتری دارند و اغلب دوام کمی دارند.

رنگ مات

متداول ترین پوشش داخلی دیوار “مات” است که با استفاده از برس یا غلتک به راحتی قابل استفاده است و درخشش یا براقیت منحصر به فرد در پایان را ایجاد نمی کند. یک رنگ ثابت اغلب با استفاده از بیش از یک لایه رنگ به دست می آید. با این حال ، رنگ مات به راحتی مشخص می شود و نیاز به روتوش منظم دارد.

رنگ نیمه براق

نوع رنگ نیمه براق بیشتر برای پیرایش هایی مانند تخته های قرنیز ، قالب ها و درها به جای دیوارها استفاده می شود. پایان سختی دارد ، به راحتی تمیز می شود و برای استفاده های سنگین مناسب است. درخشش آن از براقیت کامل کمتر است و رنگ نیمه براق است.

رنگ براق

این نوع رنگ براق معمولاً در کارهای چوبی و فلزی استفاده می شود زیرا درخشندگی بالایی را ایجاد می کند. با این حال ، رنگ براق عیب هایی را نشان می دهد و اغلب به چندین لایه رنگ نیاز دارد.

پیشنهاد میکنیم به صفحه سقف کناف هم مراجعه کنید. 

تماس و مشاوره
۴۷ ۴۵ ۸۹۸ ۰۹۱۲