در ادامه به طور کامل انواع طرح کناف سقف مناسب پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب جدید و مدرن را به شما معرفی میکنیم و درباره هرکدام توضیح خواهیم داد.

برای دریافت خدمات اجرای سقف کناف و دیوار کناف می توانید روی مجموعه مستر کناف حساب کنید. همچنین با مراجعه به صفحه قیمت کناف هم میتوانید از قیمت روز انواع برندها مطلع شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان، استعلام قیمت دقیق و دریافت خدمات کناف کاری، با مجموعه مستر کناف تماس بگیرید:
۴۷ ۴۵ ۸۹۸ ۰۹۱۲
گفتگو در واتساپ

 

انواع مدرن طرح کناف سقف پذیرایی و سالن 

بخش پذیرایی از قسمت‌های جذاب منازل است که اجرای سقف کناف برای سقف آن می‌تواند زیبایی پذیرایی خانه را دوچندان کند. امروزه مدل‌های کمانی، تونلی، قوسی، حلقه‌ای و منحنی طرفداران بسیاری دارند و بیشتر مشتریان از نمونه طرح‌های این مدل کناف سقف پذیرایی برای بخش پذیرایی منزل خود اجرا می‌کنند. در ادامه مطالب می‌توانید انواع مدل‌های سقف کاذب پذیرایی را مشاهده کنید.

 

سقف کناف مدل قوسی

سقف کناف مدل قوسی که از زیرمجموعه‌های سقف کناف ثابت است امروزه طرفداران بسیاری دارد. این مدل ترکیبی از خطوط منحنی در ارتفاع‌های مختلف است که باعث جذب شدن نگاه بیننده می‌شود. برای کناره‌های این کار می‌توان نور مخفی نیز اجرا کرد.

 

انواع طرح کناف تونلی

 

این مدل نمونه‌ای از انواع طرح کناف تونلی بوده که از ظاهر آن همانند حلقه‌های تودرتو است. در واقع برای این کار حلقه‌ها در ارتفاعات مختلفی اجرا می‌شوند تا نتیجه نهایی باعث عمق‌دهی کار شود و زیبایی خاصی داشته باشد.

 

سقف کاذب پذیرایی از نوع هندسی

طرح هندسی ظاهر ساده، اما بسیار شیکی دارد. در واقع این نوع سقف کاذب در هر زمان رتبه بالایی در روی مد خواهد داشت و ظاهر آن همچنان زیبایی خود را حفظ خواهد کرد. با افزودن نورپردازی می‌توانید زیبایی کار را دوچندان کنید.

 

سقف کاذب کناف منحنی

این کار ظاهری همانند مدل سقف کاذب کمانی دارد، اما به این مدل، سقف کاذب کناف منحنی گفته می‌شود. برای اجرای این مدل از طرح‌های متنوعی استفاده می‌شود. این مدل سقف کناف برای پذیرایی‌های کوچک نیز بسیار مناسب است.

 

سقف کناف مستطیل

همواره بسیاری از مشتریان اجرای مدل هندسی در شکل‌های مربع و مستطیل را از مجموعه خواستار هستند، زیرا این کار برای پذیرایی در متراژهای کوچک و بزرگ قابل اجرا هست و تنوع بالایی از نظر طرح و رنگ دارد.

 

کاذب دارای طرح مستطیل نور مخفی

این مدل سقف کاذب دارای طرح مستطیل است که کاملا ساده به همراه نور مخفی در حاشیه کار شده است. همچنین شما می‌توانید طرحی متناسب با سقف کناف خود را برای پشت تلویزیون همانند تصویر اجرا کنید.

 

سقف کاذب کناف کمانی

این مدل سقف کاذب از مدل‌های کناف کمانی است که از انحناهای بسیار زیبایی تشکیل شده است. اجرای نورپردازی به همراه لامپ دایره‌ای جلوه ظاهری آن را بسیار زیباتر کرده است.

 

سقف کاذب از مدل‌های کناف کمانی حرف S

 

این مدل سقف کاذب از نوع کمانی است که ظاهر آن همانند حرف S کار شده است. اجرای نور مخفی در حاشیه کار نیز زیبایی آن را بیشتر کرده است.

 

سقف کاذب پذیرایی از نوع هندسی

این مدل سقف کاذب از نوع هندسی است که تنها برای حاشیه‌های سقف کار می‌شود. بسیاری از افراد به دنبال کاری ساده با قیمت اقتصادی، اما با ظاهری زیبا هستند که این مدل سقف کاذب بهترین انتخاب برای آن‌ها است.

 

برای دریافت مشاوره رایگان، استعلام قیمت دقیق و دریافت خدمات کناف کاری، با مجموعه مستر کناف تماس بگیرید:
۴۷ ۴۵ ۸۹۸ ۰۹۱۲
گفتگو در واتساپ

 

پیشنهاد می کنیم به صفحه دیوار کناف هم سری بزنید.

 

طرح سقف کناف مستطیلی جدید

این نوع طرح مدل سقف کناف در مدل مستطیلی ساخته و طراحی شده است که در عین سادگی زیبایی به‌خصوصی دارد. اضافه کردن چراغ‌هایی نورانی در ابعاد مختلف سبب شده تا طرح کناف مستطیلی ظاهر زیباتری داشته باشد.

 

طرح سقف کناف منحنی شیک

استفاده از منحنی در بسیاری از سقف کناف‌ها دیده شده است. این طرح به دلیل داشتن زیبایی ظاهری توانسته محبوبیت بالایی کسب نماید و برای استفاده در سقف پذیرایی گزینه ایده‌آلی باشد.

 

طرح سقف کناف مستطیلی s شکل

برای طراحی این کناف از مجموع منحنی‌هایی با شکل S استفاده شده است. این ترکیب توانسته ظاهر خارق‌العاده‌ای را برای سقف کناف به ارمغان آورد و این ترکیب جالب برای استفاده در پذیرایی منازل با متراژهای بزرگ بهترین انتخاب است.

 

طرح کناف سقف برای خانه های بزرگ

معمولا برخی از منزل‌های ایرانی متراژ بالایی دارند و بخش پذیرایی منازل دارای قسمت‌های مختلفی است‌. این مدل سقف کناف دارای دو نوع طرح برای دو بخش مجزا پذیرایی یک منزل با متراژ بزرگ است که ترکیبی جالب را به ارمغان آورده است. یکی از مدل‌های سقف کناف به‌صورت دایره‌ای بوده و دیگری ترکیبی از کناف مستطیلی با دورهای منحنی است.

 

طرح کناف سقف گرد با نورپردازی رنگی

به این مدل طرح سقف کناف، کناف با ترکیب رنگ انبه‌ای گفته می‌شود. در واقع نورپردازی آن با این رنگ سبب روشنایی بیشتر فضاهای کوچک می‌شود؛ ازاین‌رو اگر پذیرایی کوچکی دارید می‌توانید این سقف کناف را برای خانه خود انتخاب کنید.

 

طرح کناف سقف گرد s شکل برای خانه ها

این مدل سقف کناف که به آن طرح S گفته می‌شود، از طرح‌های محبوب در سال است. این طرح برای نقاط مختلف خانه‌ها مثل اتاق و پذیرایی مناسب بوده و در ابعاد مختلفی قابل اجرا است. همچنین برای زیباتر کردن طرح آن از ترکیب مربع‌های هم‌اندازه استفاده شده و با نورپردازی مخفی زیباسازی این طرح سقف کناف تکمیل شده است.

 

انواع مدل طرح کناف سقف آشپزخانه 

اجرای سقف کناف برای محیط آشپزخانه می‌تواند تاثیر زیادی روی زیباتر دیده شدن فضای منزل بگذارد. امروزه طرح‌های هندسی برای سقف آشپزخانه بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. شما می‌توانید در ادامه مطالب با انواع مدل‌های سقف کناف و نمونه کارها آشنا شوید و ایده‌های نو کسب کنید.

 

سقف کناف آشپزخانه هندسی

طرح هندسی برای هر بخش منزل کاربردی است. در این مدل سقف کناف نیز از ترکیب انواع اشکال هندسی همچون مربع و مستطیل در ارتفاع‌های مختلف استفاده شده است.

 

سقف کناف آشپزخانه تونلی

این کار ترکیبی از مدل سقف کناف تونلی، هندسی و شیشه‌ای است که جلوه بسیار زیبایی دارد. وسط کار از شیشه کار شده تا عبور نور باعث روشنایی فضای آشپزخانه شود.

 

سقف کناف آشپزخانه طرح مستطیل

در این نمونه‌کار نیز از طرح مستطیل برای سقف کناف استفاده شده است که رنگ آن با رنگ کابینت‌های آشپزخانه مطابقت داده شده است. همچنین کناف برای دیوارهای ورودی آشپزخانه نیز کار شده است.

 

سقف کناف آشپزخانه ساده

این کار درست است ظاهری ساده دارد، اما امروزه مدل‌های ساده طرفداران بسیاری دارند؛ زیرا طرح ساده در هیچ زمان از روی مد نمی‌افتد. برای حاشیه‌های کار نیز نور مخفی کار شده است.

 

سقف کناف آشپزخانه ساده هندسی

برای آشپزخانه‌هایی که متراژ پایینی دارند، بهتر است از مدل سقف‌هایی با طرح هندسی استفاده کنید. طرح‌های هندسی باعث عمق بخشیدن به فضا می‌شوند و می‌توان برای حاشیه ورودی آن نیز کناف دیوار و سقف ساده کار کرد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان، استعلام قیمت دقیق و دریافت خدمات کناف کاری، با مجموعه مستر کناف تماس بگیرید:
۴۷ ۴۵ ۸۹۸ ۰۹۱۲
گفتگو در واتساپ

 

طرح کناف سقف برای آشپزخانه

این طرح مدل سقف کناف برای سقف آشپزخانه‌های کوچک و بزرگ بسیار مناسب است و می‌تواند باعث نورانی و مدرن دیده‌شدن آشپزخانه‌ها شود. این مدل سقف کناف ترکیبی از سقف کناف با آسمان مجازی است و در زمره زیباترین سقف‌های کناف قرار می‌گیرد.

 

طرح کناف سقف مناسب آشپزخانه بزرگ

برخی از آشپزخانه‌ها ابعاد بزرگ، اما عرض کمی دارند؛ ازاین‌رو برای این قبیل آشپزخانه‌ها می‌توان از این طرح مدل سقف کناف استفاده کرد. این ‌سقف کاذب برای سقف آشپزخانه‌هایی با طراحی و دکور نئوکلاسیک بهترین انتخاب خواهد بود.

 

انواع طرح کناف سقف اتاق خواب 

اتاق خواب محلی برای کسب آرامش است و زیباتر شدن آن باعث می‌شود تا در هنگام استراحت، آرامش بیشتری کسب کنید. از طرح‌های رایج برای اتاق خواب می‌توان به طرح طبقه‌ای، منحنی، ترکیب چوب و طرح سنگ و… اشاره کرد. در ادامه مطالب می‌توانید چندین طرح کناف سقف برای اتاق خواب را مشاهده کنید.

 

سقف کناف اتاق خواب مربع

اگر متراژ اتاق خواب شما کوچک است می‌توانید این طرح را برای سقف اتاق خود اجرا کنید. برای این کار در چهار شکل مربع در ابعاد مشابه درون کادر مربع در ابعاد بزرگ‌تر اجرا شده است که در ارتفاع متفاوتی متصل شده‌اند.

 

سقف کناف اتاق خواب هندسی

کناف سقف اتاق خواب در این تصویر دارای طرح هندسی است. برای این مدل کناف از ترکیب انواع شکل هندسی مربع و ترکیب آن در ابعاد مختلف استفاده شده است.‌ سقف کناف طرح مستطیلی و مربعی برای سقف اتاق خواب بسیار رایج است.

 

سقف کناف اتاق خواب دایره ای

کناف مدل چند طبقه برای استفاده در سقف اتاق خواب بسیار مرسوم است. این‌ تکنیک باعث عمق بخشیدن به فضا می‌شود و دارای طرح‌های متنوعی است که نگاه بیننده را به خود جلب می‌کند. شما می‌توانید طبقات سقف اتاق خواب خود را در اشکال مختلف با ابعاد مختلف اجرا کنید.

 

سقف کناف اتاق خواب چوبی

این مدل سقف کاذب برای دیوار نیز اجرا می‌شود. برای اجرای این طرح بیشتر از سقف کاذب‌های چوبی در انواع طرح و رنگ استفاده می‌شود. با اجرای نورپردازی یا نور مخفی در حاشیه‌های کار می‌توان زیبایی فضای اتاق را دوچندان نمود.

 

سقف کناف اتاق خواب هندسی با نورپردازی

این نوع طرح سقف کاذب همانند ترکیب انواع شکل هندسی با طرح منحنی است. برای این کار بایستی نورپردازی با انواع لامپ اجرا شود که ظاهر بسیار زیبایی خواهد داشت. همچنین اگر اتاق خواب شما مجهز به تلویزیون باشد، می‌توان با افزودن دیوار کناف برای پشت تلویزیون در اتاق، اتاق خوابی با فضای مدرن داشت.

 

سقف کناف اتاق خواب مستطیل طرح دار

شکل هندسی برای سقف کاذب کناف اتاق خواب طرفداران بسیاری دارد که می‌توان آن را در طرح و شکل‌های مختلفی اجرا کرد. در تصویر بالا شکل‌های مستطیل روی هم و بخش‌های زیرین کار اجرا شدند و باعث عمق بخشیدن به کار می‌شوند.

 

سقف کناف اتاق خواب طرح چوب

در این طرح، سقف کناف با سقف کاذب چوبی ترکیب شده است. برای این کار می‌توان طرح قفسه نیز اجرا کرد و با قرار دادن اکسسوری روی آن زیبایی کار را دوچندان کرد. این طرح ظاهری ساده، اما بسیار شیک دارد.

 

طرح کناف سقف مستطیلی ساده

این سقف کناف مدل کناف سقف با ابعاد مستطیلی است که برای دیزاین‌های کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده می‌شود. این نوع طراحی می‌تواند ظاهر متفاوت به دکوراسیون ‌منزل ببخشد و برای نقاط مختلف خانه قابل اجرا است.

 

دیگر انواع طرح کناف سقف مختلف

 

انواع طرح های کناف سقف

انواع بهترین طرح سقف کناف

بهترین طرح کناف سقف

بهترین طرح کناف سقف

 

 

 

ویدیو اجرای انواع طرح سقف کناف

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *